O nas


RestoBar Next i Piwiarnia to dwa różne charaktery, połączone wyjątkową kuchnią i wspólnym barem.
 
      RestoBarNext to spokojny azyl. Wnętrza idealne wpasują się w klimat randki, spotkania przyjaciół czy rodzinnego wyjścia. RestoBar Next to połączenie surowych ścian i industrialnych, minimalistycznych mebli z atmosferą przedwojennej Wrześni. RestoBarNext to oryginalna włoska pizza, finezyjne dania kuchni europejskiej, wybór sałatek i deserów. Do wnętrza, przez feerię kolorowych witraży, wpadają promienie słoneczne, a okna nie pozwalają przebić się miejskiemu zgiełkowi.
Tym, którzy szukają odrobiny prywatności, oferujemy osobną, 10-osobową salę, stworzoną z myślą o rezerwacji na spotkania w gronie najbliższych.

 Klimat  Piwiarni to surowe cegły, masywne drewniane loże i stoliki. Całość, zwłaszcza wieczorami, daje poczucie przytulności a jednocześnie swobody podczas głośnego świętowania czy kibicowania podczas meczów. Do piwiarni przynależy klimatyczna piwnica, którą można wynająć na prywatne przyjęcia lub spotkania firmowe. W Piwiarni serwujemy pizze, burgery z najlepszą wołowiną i bułkami własnego wypieku, wykwintne alkohole, kolorowe drinki - zmieszane i wstrząśnięte, a także zimne piwa!